بشاش انگلیس بازداشت بازداشت شدن مهاجر اوکراین

بشاش: انگلیس بازداشت بازداشت شدن مهاجر اوکراین انگلیس شهروند اوکراینی مهاجران اوکراینی

گت بلاگز وب‌گردی راهکارهای درمان کسالت بهاری را بشناسید ، دلایل خواب آلودگی افراد در فصل بهار

یک متخصص طب سنتی در رابطه با دلایل خواب آلودگی و کسالت افراد در فصل بهار توضیحاتی را ارائه کرد.

راهکارهای درمان کسالت بهاری را بشناسید ، دلایل خواب آلودگی افراد در فصل بهار

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، علی رزم آزما گفت: عده ای از افراد با فرا رسیدن فصل بهار دچار نوعی خواب آلودگی شده است و در فواصلی از روز احساس می کنند که باید حتما دقایقی را به خواب روند.

عبارات مهم : احساس
وی افزود: علت این اتفاق این است که در فصل بهار نور خورشید به علت زیاد کردن طول روز زیاد به زمین می تابد و همین عنوان نیز باعث عوض کردن در اخلاقیات خلقی افراد می شود.

این متخصص طب سنتی با اشاره به عوض کردن ساعت بیولوژیک بدن در فصل بهار اظهارکرد: ساعت بدن افراد مدت وقت نسبتا طولانی با ساعت های شب تنظیم شده است و زمانی که در این امر عوض کردن اعمال می شود بدن افراد به خواب نیاز پیدا می کند.

رزم آزما با تاکید بر کم کردن رسیدن خون به مغز افراد در فصل بهار تصریح کرد: در فصل بهار گردش خون به نسبت فصل زمستان در بدن تفاوت دارد و همین عنوان نیز باعث می شود خون کمتری به مغز برسد. زمانی که خون کمتری به مغز می رسد، افراد احساس خواب آلودگی پیدا می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که در فصل بهار چه افرادی زیاد دچار خواب آلودگی می شوند؟، خاطرنشان کرد: افرادی که به نسبت سایرین پوست سفید تری دارند، مبتلایان به کم خونی و سالمندان بیش از سایرین دچار خواب آلودگی در فصل بهار می شوند.

این متخصص طب سنتی با ارائه راهکارهایی جهت کم کردن خواب آلودگی در فصل بهار اذعان کرد: خوردن سبزی، برگه زردآلو، سبوس گندم، لبنیات و گوشت می تواند در کم کردن خواب آلودگی در افراد تاثیر گذار باشند.

منبع:میزان
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: احساس | آلودگی | خواب آلودگی | فصل بهار | کسالت بهاری | طب سنتی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog